Blog

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej?

Stworzenie strony wwwPosiadanie profesjonalnej strony internetowej to klucz do sukcesu każdej firmy. Niezależnie od branży dobrze zaprojektowana strona www może znacząco zwiększyć widoczność marki, przyciągnąć nowych klientów i zwiększyć sprzedaż. Przedsiębiorcy często zastanawiają się, ile kosztuje stworzenie strony internetowej. By odpowiedzieć na to pytanie, trzeba przeanalizować różne czynniki wpływające na koszt tworzenia stron www.

 

Strony internetowe dla szkół – Kompleksowe tworzenie stron internetowych

Szkoła strona wwwW dzisiejszych czasach każda placówka edukacyjna, od szkół podstawowych po uniwersytety, potrzebuje profesjonalnej strony internetowej. To nie tylko wizytówka szkoły w sieci, ale także kluczowe narzędzie komunikacji i zarządzania. Webyourself specjalizuje się w tworzeniu stron internetowych, oferując dedykowane rozwiązania dla szkół. Warto zainwestować w profesjonalne tworzenie stron internetowych dla szkół.

Wyłączenie wyświetlania reklam Google Ads w aplikacjach. Jak to zrobić?

Google Adwords logoGoogle Ads to narzędzie do tworzenia i zarządzania reklamami online, które pozwala reklamodawcom na dotarcie do odpowiedniej grupy odbiorców. Jest to jedno z najpopularniejszych narzędzi tego typu na rynku.

Jednym z opcji, jakie oferuje Google Ads, jest możliwość blokowania reklam w określonych kategoriach aplikacji mobilnych. Można to zrobić za pomocą kodu mobileappcategory::69500.

Sprawdź nasze nowe realizacje

Nowości na stronieOstatnie miesiące te dla nas bardzo intensywnie spędzony czas nad nowymi projektami dla naszych Klientów. W związku z tym, w Realizacjach dzielimy się z Państwem niedawno wdrożonymi stronami internetowymi, abyście mogli dowiedzieć się z jakimi firmami i instytucjami współpracujemy oraz jakie są efekty wspólnych działań.

 

Uruchomiliśmy angielską wersję naszej strony

Flaga Wielkiej BrytaniiWychodząc naprzeciw naszym anglojęzycznym klientom, w ostatnich dniach uruchomilismy angielską wersję witryny Webyourself. Aby się na nią przełączyć należy kliknąć flagę w prawym górnym rogu serwisu (w wersji mobilnej po rozwinięciu ikonki menu).

Dłuższe meta description w wyszukiwarce Google

Wyszukiwarka GoogleGoogle wprowadziło istotną zmianę w w swojej wyszukiwarce. Od niedawna opis strony (ten, który znajduje się pod linkiem) może być niemal dwukrotnie dłuższy! A to dzięki temu, że gigant z Mountain View zwiększył limit znaków dla tego elementu z 160 do 300.

Co to oznacza dla firm mających swoje strony i sklepy internetowe?

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

FajerwerkiNa ten nadchodzący, nowy 2022 rok życzymy wszystkim naszym Klientom i Kontrahentom dużo sił i wytrwałości w dążeniu do wytyczonych celów, powodzenia i pomyślności zarówno w biznesie jak i życiu prywatnym i licznych sukcesów.

[Video] Ostatnie okrążenie F1 Grand Prix Abu Dhabi z komentarzem w kilkunastu językach

Logo F1Ostatnie okrążenie wyścigu F1 Grand Prix Abu Dhabi było wisienką na torcie całego sezonu Formuły 1. Zobaczcie jak przeżywali je komentatorzy telewizyjni z różnych stron świata. Prezentujemy Wam wersje w kilkunastu językach.

Na końcu artykułu bonus w postaci mistrzowskiego manewru Maxa Verstappena z podkładem z filmu Titanic.

Artykuł aktualizowany, zajrzyj później po kolejne wersje językowe

Jak nagrać ekran w iPhonie?

Telefon iPhoneWiększość użytkowników iPhone wie, że w prosty sposób można wykonać zrzut ekranu telefonu, poprzez jednoczesne naciśnięcie przycisku blokady oraz przycisku Home (w iPhonie X przycisk blokady oraz przycisk głośności). Co ciekawe, oprogramowanie iOS 11 umożliwia także w prosty sposób nagrywanie ekranu w postaci filmu. Jak to zrobić?

Szczęśliwego Nowego Roku!

FajerwerkiNa ten nadchodzący, nowy 2021 rok życzymy wszystkim naszym Klientom i Kontrahentom dużo sił i wytrwałości w dążeniu do wytyczonych celów, powodzenia i pomyślności zarówno w biznesie jak i życiu prywatnym i licznych sukcesów.