Nasze realizacje

Archiwum Narodowe w Krakowie - zrzut ekranu

Archiwum Narodowe w Krakowie

Czy da się dobrze połączyć historię z nowoczesnością? Nasza odpowiedź brzmi: oczywiście! Dowód? Strona internetowa, którą wykonaliśmy dla Archiwum Narodowego w Krakowie – mówiąc w skrócie nowe technologie doskonale współgrają tutaj z klimatem dawnych epok.

Zobacz realizację »
PC Projekt - sklep z Krakowa

PC Projekt

Jeśli bywacie na ulicy Starowiślnej w Krakowie, na pewno kojarzycie ten sklep komputerowy. W końcu istnieje już prawie 20 lat. Od niedawna PC Projekt ma także sklep internetowy, który uruchomiliśmy wspólnymi siłami.

Zobacz realizację »
Stoves - zrzut ekranu

Stoves - strona internetowa

Co prawda kuchenki sprzedawane przez tego Klienta grzeją doskonale, ale doszedł on do wniosku, że posiadanie efektownej strony internetowej jeszcze bardziej zwiększy żar pożądania wśród potencjalnych nabywców. Naszym zadaniem było oczywiście wcielenie tej słusznej idei w życie.

Zobacz realizację »
Brainbow - projektowanie www

Brainbow

Nasi przyjaciele z Brainbow poprosili nas o wykonanie niesztampowej, wyjątkowej strony WWW. Jako, że lubimy trudne wyzwania, z przyjemnością podjęliśmy przysłowiową rękawicę.

Zobacz realizację »

Nikon SportOptics

W tym przypadku przyszło nam się zmierzyć z wyzwaniem stworzenia nieprzeciętnego serwisu produktowego dla bardzo znanej firmy. Wiadomo, że taki Klient zobowiązuje i w związku z tym nie ma mowy o żadnych niedoróbkach.

Zobacz realizację »

Butik Dominiki

Wykonaliśmy internetowy butik oferujący elegancką garderobę dla prawdziwych dam. Oczywiście takie damy mają swoje wymagania – również jeśli chodzi o otoczenie, w jakim robione są zakupy. Nam udało się je spełnić, o czym świadczy imponujący wzrost sprzedaży o 60% w pierwszym roku współpracy i aż o 135% w drugim.

Zobacz realizację »

Kinder Bueno

Osobiście nie znamy chyba nikogo, kto nie lubiłby Kinder Bueno. Ten pyszny batonik z orzechowym nadzieniem ma moc kuszenia nawet najbardziej bezkompromisowych fanów zdrowego odżywiania. Przyznajemy, że także u nas dieta poszła na bok na czas realizacji tego projektu.

Zobacz realizację »

MF&PARTNERS Consulting

Konsulting to bardzo trudna branża, do tego oparta w dużej mierze na zaufaniu. I tutaj mało co robi taką robotę, jak dobrze wykonana strona firmowa – w końcu nie bez powodu mówi się, że jak cię widzą, tak cię piszą.

Zobacz realizację »

Kancelarie Wantuch & Partnerzy

Chyba każdy wie, że z Temidą nie ma żartów. Podobnie wygląda sprawa ze stroną dla renomowanej kancelarii prawnej – na pewno nie powinna wyglądać jak dowcip designera. I tego założenia się trzymaliśmy.

Zobacz realizację »

Czajka Pyrich Radcowie Prawni

Kolejny raz przyszło nam realizować zlecenie dla znanej kancelarii radców prawnych. Podeszliśmy do zagadnienia naprawdę poważnie, gdyż Klient nieco żartobliwie postraszył nas pozwem sądowym w razie niepowodzenia. Woleliśmy nie sprawdzać w praktyce, czy faktycznie tylko żartuje.

Zobacz realizację »

Strona WWW Cukierni Jana

Lubimy słodycze – bez żadnych wątpliwości. Ale jeszcze bardziej lubimy robić dobre strony internetowe. Dlaczego? Mówiąc w skrócie słodkości to zastrzyk glukozy, a udana realizacja to dawka endorfin. Jeśli chodzi o nas, to po prostu wolimy te drugie.

Zobacz realizację »

Wydawnictwo AMEA

Uwielbiamy czytać, więc z wielką przyjemnością podjęliśmy się wykonania strony internetowej jednego z najciekawszych polskich wydawnictw. I nieźle się przy tym bawiliśmy łącząc poezję designu z prozą kodowania.

Zobacz realizację »

Koroneiki - witryna internetowa

Zapewne większość czytających zastanawia się teraz, co takiego oznacza słowo „koroneiki”. Wyjaśniamy: otóż jest to szczególnie wytworna i bardzo ceniona odmiana oliwy z oliwek. Nietrudno zgadnąć, że tak ekskluzywny produkt wymagał nieprzeciętnej oprawy – także w Internecie.

Zobacz realizację »
Assanya - strona internetowa

Osada konna Assanya

Ludzie pracujący w osadzie konnej Assanya świetnie znają się na koniach i jeździectwie. My z kolei przygotowaliśmy witrynę internetową, która świetnie przedstawia ośrodek oraz jego ofertę. A wszystko okraszone świetnymi zdjęciami. Jednym słowem: świetnie!

Zobacz realizację »

Sklep internetowy Old Cottage

To zlecenie polegało na stworzeniu logo oraz strony internetowej dla niezwykle utalentowanej artystki zajmującej się rękodziełem i handlem artykułami do dekoracji wnętrz. Postawiliśmy przy tym na minimalizm, który stanowi idealne tło dla pięknych, stylowych przedmiotów.

Zobacz realizację »

Banery reklamowe dla Nikona

Firmy Nikon raczej przedstawiać nie trzeba - jest ona jednym ze światowych liderów w dziedzinie fotografii cyfrowej. Naszym zadaniem było stworzyć banery, które byłyby w stanie zauroczyć wszystkich rodzimych naśladowców Mario Testino czy Willy’ego Rizzo.

Zobacz realizację »

Drugi Kongres Zagranicznych Badaczy Dziejów Polski

Polskie Towarzystwo Historyczne to grono naukowców i pasjonatów skupionych na odkrywaniu tajemnic z przeszłości. My co prawda historię zostawiliśmy w szkolnych ławach, ale i tak znaleźliśmy wspólny język przy realizacji internetowego serwisu informacyjnego.

Zobacz realizację »

Meb-Krak

Wyobraź sobie, że jesteś producentem mebli. Ale nie takich zwykłych! Twoje meble urzekają stylem, uwodzą jakością wykonania i przekonują do siebie funkcjonalnością. I w tej sytuacji odpowiedz sobie, czy chciałbyś mieć przeciętną stronę firmową. Chyba nie, prawda…?

Zobacz realizację »

Sklep internetowy dla Bag Boutique

Kobiety kochają torebki, a my kochamy kobiety (ok, może nie wszystkie, ale kilka na pewno). Dołożyliśmy więc starań, aby stworzyć wyjątkowy butik internetowy, po którym każda z Pań będzie buszowała z prawdziwą przyjemnością.

Zobacz realizację »

Duet

W duecie wiele rzeczy smakuje lepiej: whisky z colą, golonka z piwem, truskawki z bitą śmietaną… Tym razem postawiliśmy jednak na sprawdzoną parę, czyli dobrą kreację oraz znakomitą użyteczność, do tego doprawione doskonałym kodem. Jak dla nas to perfekcyjne połączenie.

Zobacz realizację »

Go-style

Według angielskich gentlemanów dobry styl to odrzucenie nadmiernego efekciarstwa i skupienie się na prostych, aczkolwiek eleganckich rozwiązaniach. I właśnie tej starej, sprawdzonej zasady trzymaliśmy się podczas realizacji.

Zobacz realizację »

HMM Steel - realizacja strony WWW

Tym razem naszym Klientem była firma zajmująca się metaloplastyką, czyli wyrobem artystycznych przedmiotów użytkowych z metalu. Oczywistym jest, że takie rzeczy wymagają odpowiedniej prezentacji, którą w tym przypadku miała właśnie zapewnić nowa strona internetowa.

Zobacz realizację »

Privacy Consulting

Pewne firmy po prostu muszą budzić zaufanie już na starcie, gdyż od tego zależy ich "być albo nie być". Stanęliśmy więc przed wyzwaniem stworzenia witryny internetowej oraz logotypu, które pomogą przekonać potencjalnych klientów o tym, że właśnie znaleźli pewnego i solidnego partnera biznesowego.

Zobacz realizację »

PonaCare - strona WWW

PonaCare to agencja pracy tymczasowej specjalizująca się w rekrutacji opiekunek dla osób starszych w Niemczech. W przypadku tego projektu najważniejsze okazało się opracowanie optymalnego usability, aby potencjalne kandydatki mogły szybko odnaleźć interesujące ich oferty.

Zobacz realizację »

11/10 - realizacja strony internetowej

Już sama nazwa 11/10 świadczy, że mamy do czynienia z czymś wyjątkowym oraz ponadprzeciętnym. W tej sytuacji nie było więc wyjścia – musieliśmy dać z siebie 110%, aby stworzyć serwis adekwatny do oczekiwań Klienta.

Zobacz realizację »

Dawne Pismo

Uważni obserwatorzy zapewne już dostrzegli, że mamy szczęście do Klientów związanych ze słowem pisanym oraz historią. Tutaj, oprócz logotypu i strony www, opracowaliśmy także kilkanaście ciekawych ćwiczeń i gier, zachęcających do czytania starych pism – w końcu najlepiej uczyć się przez dobrą zabawę.

Zobacz realizację »

Continium - zaprojektowanie strony

Continium to nowoczesne systemy szaf przesuwanych Made in Poland wykonane z elementów najwyższej jakości – prosto i bez zbędnych ideologii. Podobne były wymagania Klienta odnośnie strony oraz logo – miało być profesjonalnie, ale z dostrzegalnym minimalizmem.

Zobacz realizację »
Greenhouse Jungle - zrzut ekranu

Greenhouse Jungle - sklep internetowy

Z przymróżeniem oka możnaby powiedzieć, że właściciele GHJ mają fioła na punkcie zieleni. Jednak jeśli chodzi o wybór wykonawcy ich sklepu internetowego postawili na firmę, która zdecydowanie nie jest zielona w tych sprawach.

Zobacz realizację »

Księgarnia internetowa Pasjonaci Książki

Wyobraź sobie wirtualny mikroświat, gdzie można wyszukać wyjątkową książkę, która następnie zmaterializuje się offline w Twojej domowej biblioteczce. Jeśli zechcesz, możemy Cię tam zabrać już teraz – wystarczy jedno kliknięcie.

Zobacz realizację »

Sol-Tech

Firma Sol-Tech już od dekady z powodzeniem dba o to, aby jej klienci mogli każdego dnia cieszyć się z posiadania fantastycznych elementów stolarki drzwiowej i okiennej. A my z kolei z radością zadbaliśmy o jej nową stronę internetową.

Zobacz realizację »

Eskulap - strona hurtowni

W mitologii rzymskiej Eskulap był bogiem sztuki lekarskiej oraz znamym herosem. My co prawda bóstwami nie jesteśmy, ale za to potrafimy robić serwisy internetowe, których nie powstydziłby się żaden bohater.

Zobacz realizację »

Modne Bobasy

Nie ma chyba rodzica, dla którego szczery uśmiech dziecka nie byłby rzeczą absolutnie bezcenną. Właśnie z tego założenia wyszli właściciele sklepu Modne Bobasy, a my z radością pomogliśmy im stworzyć wyjątkowe miejsce z unikalną ofertą dla najmłodszych.

Zobacz realizację »

Leopardus - wykonanie strony WWW

Każdy miłośnik zwierząt wie, że niełatwo jest znaleźć naprawdę dobre produkty dla swojego pupila. Co ciekawe, podobny problem zasygnalizował nam też Klient twierdząc, że ciężko dziś o porządną agencję interaktywną. Postaraliśmy się o to, aby zmienił zdanie.

Zobacz realizację »