Nasze realizacje

Widok strony głównej

Nest Bank API

Nest Bank otwiera się na nowe technologie. Dowodem na to jest strona WWW dla deweloperów, dzięki której mogą oni rozwijać swoje aplikacje wykorzystując infrastrukturę banku. Strona, której wdrożenie Nest Bank postanowił zlecić specjalistom od nowych technologii.

Zobacz realizację »
Widok strony głównej

Archiwum Narodowe w Krakowie

Czy da się dobrze połączyć historię z nowoczesnością? Nasza odpowiedź brzmi: oczywiście! Dowód? Strona internetowa, którą wykonaliśmy dla Archiwum Narodowego w Krakowie – mówiąc w skrócie nowe technologie doskonale współgrają tutaj z klimatem dawnych epok.

Zobacz realizację »
Widok strony głównej

PC Projekt

Jeśli bywacie na ulicy Starowiślnej w Krakowie, na pewno kojarzycie ten sklep komputerowy. W końcu istnieje już prawie 20 lat. Od jakiegoś czasu PC Projekt ma także sklep internetowy, który uruchomiliśmy wspólnymi siłami.

Zobacz realizację »
Screenshot strony głównej Albusdent

Albusdent - strona internetowa

Centrum stomatologiczne Albusdent jest skuteczne w leczeniu pacjentów, dzięki profesjonalizmowi zespołu oraz wykorzystaniu nowych technologii. My z kolei wykorzystaliśmy te cechy, aby wykonać efektywną witrynę internetową dla naszego Klienta.

Zobacz realizację »
Widok strony głównej

Dawne Pismo

Uważni obserwatorzy zapewne już dostrzegli, że mamy szczęście do Klientów związanych z historią. Tutaj, oprócz logotypu i strony www, opracowaliśmy także kilkanaście ciekawych ćwiczeń i gier, zachęcających do czytania starych pism – w końcu najlepiej uczyć się przez dobrą zabawę.

Zobacz realizację »
Widok strony głównej

Banery reklamowe dla Nikona

Firmy Nikon raczej przedstawiać nie trzeba - jest ona jednym ze światowych liderów w dziedzinie fotografii cyfrowej. Naszym zadaniem było stworzyć banery, które byłyby w stanie zauroczyć wszystkich rodzimych naśladowców Mario Testino czy Willy’ego Rizzo.

Zobacz realizację »
Widok strony głównej

Brainbow

Nasi przyjaciele z Brainbow poprosili nas o wykonanie niesztampowej, wyjątkowej strony WWW. Jako, że lubimy trudne wyzwania, z przyjemnością podjęliśmy przysłowiową rękawicę.

Zobacz realizację »
Widok strony głównej

Kinder Bueno

Osobiście nie znamy chyba nikogo, kto nie lubiłby Kinder Bueno. Ten pyszny batonik z orzechowym nadzieniem ma moc kuszenia nawet najbardziej bezkompromisowych fanów zdrowego odżywiania. Przyznajemy, że także u nas dieta poszła na bok na czas realizacji tego projektu.

Zobacz realizację »
Stoves - zrzut ekranu

Stoves - strona internetowa

Co prawda kuchenki sprzedawane przez tego Klienta grzeją doskonale, ale doszedł on do wniosku, że posiadanie efektownej strony internetowej jeszcze bardziej zwiększy żar pożądania wśród potencjalnych nabywców. Naszym zadaniem było oczywiście wcielenie tej słusznej idei w życie.

Zobacz realizację »
Realizacja agencji interaktywnej

Meb-Krak

Wyobraź sobie, że jesteś producentem mebli. Ale nie takich zwykłych! Twoje meble urzekają stylem, uwodzą jakością wykonania i przekonują do siebie funkcjonalnością. I w tej sytuacji odpowiedz sobie, czy chciałbyś mieć przeciętną stronę firmową. Chyba nie, prawda…?

Zobacz realizację »
Widok strony głównej

Duet

W duecie wiele rzeczy smakuje lepiej: whisky z colą, golonka z piwem, truskawki z bitą śmietaną… Tym razem postawiliśmy jednak na sprawdzoną parę, czyli dobrą kreację oraz znakomitą użyteczność, do tego doprawione doskonałym kodem. Jak dla nas to perfekcyjne połączenie.

Zobacz realizację »
Widok strony Nairobii

Nairobia - agencja 4w1

Nairobia, Atomclick, Sales Force 1 i Feraina - to cztery agencje reklamowe w jednej, które zapewniają klientom wszystko, co potrzebne w zakresie szeroko rozumianej reklamy. Naszym zadaniem było wykonanie dla nich strony 4w1.

Zobacz realizację »
Widok strony głównej

11/10 - realizacja strony internetowej

Już sama nazwa 11/10 świadczy, że mamy do czynienia z czymś wyjątkowym oraz ponadprzeciętnym. W tej sytuacji nie było więc wyjścia – musieliśmy dać z siebie 110%, aby stworzyć serwis adekwatny do oczekiwań Klienta.

Zobacz realizację »
Widok strony głównej

Privacy Consulting

Pewne firmy po prostu muszą budzić zaufanie już na starcie, gdyż od tego zależy ich "być albo nie być". Stanęliśmy więc przed wyzwaniem stworzenia witryny internetowej oraz logotypu, które pomogą przekonać potencjalnych klientów o tym, że właśnie znaleźli pewnego i solidnego partnera biznesowego.

Zobacz realizację »
Strona www dla firmy consultingowej

MF&PARTNERS Consulting

Konsulting to bardzo trudna branża, do tego oparta w dużej mierze na zaufaniu. I tutaj mało co robi taką robotę, jak dobrze wykonana strona firmowa – w końcu nie bez powodu mówi się, że jak cię widzą, tak cię piszą.

Zobacz realizację »
Widok strony głównej

Czajka Pyrich Radcowie Prawni

Kolejny raz przyszło nam realizować zlecenie dla znanej kancelarii radców prawnych. Podeszliśmy do zagadnienia naprawdę poważnie, gdyż Klient nieco żartobliwie postraszył nas pozwem sądowym w razie niepowodzenia. Woleliśmy nie sprawdzać w praktyce, czy faktycznie tylko żartuje.

Zobacz realizację »
Widok strony głównej

Melodia Mowy

Gabinet logopedyczny Melodia Mowy pomaga w rozwoju naszych dzieci pod kątem mowy oraz sprawności intelektualnych. My z kolei pomagamy Melodii Mowy w wykreowaniu pozytywnego wizerunku w Internecie.

Zobacz realizację »
Sklep internetowy

Butik Dominiki

Wykonaliśmy internetowy butik oferujący elegancką garderobę dla prawdziwych dam. Oczywiście takie damy mają swoje wymagania – również jeśli chodzi o otoczenie, w jakim robione są zakupy. Nam udało się je spełnić, o czym świadczy imponujący wzrost sprzedaży o 60% w pierwszym roku współpracy i aż o 135% w drugim.

Zobacz realizację »
Greenhouse Jungle - zrzut ekranu

Greenhouse Jungle - sklep internetowy

Z przymróżeniem oka możnaby powiedzieć, że właściciele GHJ mają fioła na punkcie zieleni. Jednak jeśli chodzi o wybór wykonawcy ich sklepu internetowego postawili na firmę, która zdecydowanie nie jest zielona w tych sprawach.

Zobacz realizację »
Widok strony głównej

Wydawnictwo AMEA

Uwielbiamy czytać, więc z wielką przyjemnością podjęliśmy się wykonania strony internetowej jednego z najciekawszych polskich wydawnictw. I nieźle się przy tym bawiliśmy łącząc poezję designu z prozą kodowania.

Zobacz realizację »
Projektowanie logo

Go-style

Według angielskich gentlemanów dobry styl to odrzucenie nadmiernego efekciarstwa i skupienie się na prostych, aczkolwiek eleganckich rozwiązaniach. I właśnie tej starej, sprawdzonej zasady trzymaliśmy się podczas realizacji.

Zobacz realizację »
Widok strony głównej

Nikon SportOptics

W tym przypadku przyszło nam się zmierzyć z wyzwaniem stworzenia nieprzeciętnego serwisu produktowego dla bardzo znanej firmy. Wiadomo, że taki Klient zobowiązuje i w związku z tym nie ma mowy o żadnych niedoróbkach.

Zobacz realizację »