Twoja nowa strona WWW z dofinansowaniem 80% z Unii Europejskiej

 • Jesteś przedsiębiorcą (lub ktoś z Twoich bliskich)?
 • Prowadzisz biznes w Krakowie lub powiatach: brzeskim, bocheńskim, dąbrowskim, krakowskim, miechowskim, myślenickim, proszowickim, tarnowskim lub wielickim?
 • Potrzebujesz nowej strony lub sklepu internetowego? Strony, którą później rozreklamujemy (pozycjonowanie, kampania w Google lub na Facebooku)?
 • Chcesz zapłacić tylko 20% ceny (resztę sfinansuje Unia Europejska)?

Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco na powyższe pytania, koniecznie zapoznaj się z informacjami zawartymi poniżej.

Jesteś zainteresowany dofinansowaniem? Przejdź do formularza zgłoszeniowego.
Masz pytania? Zadzwoń teraz: (+48) 667 340 347 lub napisz: biuro@webyourself.pl

80% dofinansowania z Unii Europejskiej

 1. Dlaczego warto?
  • Złożenie wniosku jest łatwe - Złożysz go bez wychodzenia z domu przez Internet, zajmie Ci to 20 minut, a my pomożemy Ci w wypełnieniu go,
  • Bez zbędnych formalności - Nie musisz mieć biznesplanu ani rozpisywać się dlaczego Twój wniosek jest lepszy od innego,
  • 100% skuteczności - Wszystkie bezbłędnie wypełnione wnioski są rozpatrywane pozytywnie, co oznacza, że 100% firm otrzyma dofinansowanie, aż do wyczerpania puli pieniędzy,
  • Rozwiniesz swój biznes - Zainwestujesz w rozwój firmy co przełoży się na jej lepszą pozycję na rynku, zwiększenie konkurencyjności i poprawienie wizerunku, co finalnie doprowadzi do zwiększenia zysków,
  • Płacisz tylko 20% - Program jest finansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego, dzięki czemu pokrywasz tylko 20% kosztów, resztę dopłaca Unia Europejska.
    
 2. Kto może otrzymać dofinansowanie?

  Każdy przedsiębiorca, który zatrudnia od 0 do 250 osób i jest z następujących obszarów:

  • Tarnów oraz z powiatów: tarnowskiego, brzeskiego, dąbrowskiego - rejestracja rozpocznie się w najbliższych tygodniach, ale już teraz skontaktuj się z nami!
  • Kraków oraz z powiatów: krakowskiego, bocheńskiego, wielickiego, myślenickiego, proszowickiego, miechowskiego - rejestracja została wstrzymana 5 maja 2020, skontaktuj się z nami, poinformujemy Cię, jeśli zostanie wznowiona.
    
 3. Jaka jest wysokość dofinansowania?

  Wysokość dofinansowania uzależniona jest od liczby pracowników zatrudnionych w firmie w dniu wypełnienia wniosku. Wliczają się w to: umowy o pracę, umowy zlecenie oraz umowy o dzieło.

  Liczba pracowników Maksymalna wysokość dofinansowania (wraz z wkładem własnym)
  0 (samozatrudnienie) 9 600 zł netto
  1-3 14 400 zł netto
  4-9 19 200 zł netto
  10-19 28 800 zł netto
  20-49 48 000 zł netto
  50-99 86 400 zł netto
  100-249 163 200 zł netto

   

 4. Jaki jest poziom dofinansowania?

  Podstawowy poziom dofinansowania to 50%, ale łatwo można spełnić warunki pozwalające na zwiększenie dofinansowania do 80%. Dofinansowanie w wysokości 80% otrzymasz, gdy spełnisz co najmniej jeden z poniższych warunków:

  • prowadzisz działalność na terenie Tarnowa, Brzeska, Bochni, Myślenic, Skawiny,Wieliczki
  • Twoje przedsiębiorstwo jest z branży wysokiego wzrostu, np.: informatyczna, informacyjna, księgowa, administracyjna, doradcza, finansowa, ubezpieczeniowa, zdrowotna, handlowa, reklamowa, projektowa, prawnicza, naukowa. Tutaj znajdziesz pełną listę branż (plik pdf),
  • Twoje przedsiębiorstwo w roku 2019 uzyskało przychód wyższy o 20% niż w 2018 oraz w roku 2018 uzyskało przychód wyższy o 20% niż w 2017.
    

  Wystarczy spełnić jeden z powyższych warunków.

 5. Na co możesz wykorzystać dofinansowanie?

  W ramach otrzymanego dofinansowania przeprowadzimy z Tobą i/lub Twoimi pracownikami usługi szkoleniowo-doradcze, które przyczynią się do rozwoju Twojej firmy i kompetencji pracowników. Dodatkowo:

  • stworzymy nową responsywną stronę internetową, wraz z systemem zarządzania treścią i dodatkowymi modułami,
  • zaprojektujemy sklep internetowy, zintegrowany z bramkami płatności typu PayU, kurierami, inPostem, zsynchronizowany z Allegro i porównywarkami cen,
  • wykonamy zaawansowaną aplikację internetową,
  • poprawimy wizerunek firmy w Internecie poprzez pozycjonowanie, obsługę kampanii reklamowych Google Ads, Google Zakupy, Facebook Ads, remarketing.
    
 6. Kim jesteśmy?

  Jesteśmy agencją interaktywną z Krakowa. Zajmujemy się szeroko rozumianą reklamą w Internecie. Pomagamy także naszym klientom pozyskać dofinansowanie na potrzeby realizacji projektów internetowych. Działamy na rynku od ponad 10 lat. Dowiedz się więcej o nas i naszym doświadczeniu. Kliknij tutaj, aby poznać nasze realizacje.

Masz pytania? Zadzwoń teraz: (+48) 667 340 347 lub napisz: biuro@webyourself.pl

Jesteś zainteresowany dofinansowaniem? Wypełnij poniższy formularz

* - wypełnienie pól oznaczonych gwiazdką jest obowiązkowe

Szacowany budżet netto (suma: dofinansowanie wraz z wkładem własnym)

zł -

Administratorem danych osobowych jest Józef Gliniak WWW, ul. Westerplatte 3/32, 33‑100 Tarnów, NIP: 8731822175. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.