Pozycjonowanie stron WWW Kraków

Zapewne wiesz, że strony pojawiające się w pierwszej 10 wyników wyszukiwania zgarniają ponad 90% wszystkich odwiedzin. Na pewno chciałbyś, aby i Twoja witryna znalazła się w tej elitarnej grupie. A skoro tak, to mamy coś specjalnie dla Ciebie – skuteczne pozycjonowanie.
 

Jak to robimy
Na początku wykonujemy audyt strony pod kątem SEO celem sprawdzenia, czy czasem nie ma na niej błędów mogących przeszkodzić w podniesieniu pozycji Twojej strony WWW.

Po wykryciu ewentualnych niedoskonałości podejmujemy działania mające na celu zoptymalizowanie strony pod kątem wyszukiwarek (np. modyfikacja meta tagów, wyeliminowanie błędów z kodu, zmiana tekstów na takie, które zawierają słowa kluczowe).

Kolejny krok to dobór odpowiednich słów kluczowych, na które będzie pozycjonowany Twój serwis.

Gotowe! Teraz pora na działania, dzięki którym strona będzie pięła się do góry w rankingach wyszukiwania. Oczywiście cały czas będziemy monitorować sytuację i dostosowywać nasze działania do zmieniających się trendów.
 

Masz problem z filtrami Google?
Cóż, czasem zdarza się tak, że Google nakłada filtry powodujące potężny spadek strony w rankingu. Najczęstszym powodem podobnej sytuacji są niewłaściwe działania w zakresie pozycjonowania Kraków. Wyłapałeś błąd? Tym razem zrobiliśmy go specjalnie po to, aby uzmysłowić Tobie, że wiele firm naprawdę przesadza z ilością słów kluczowych, a co gorsza stosują niedozwolone systemy wymiany linków i jeszcze kilka innych, zakazanych sztuczek. Na całe szczęście wiemy, jak poradzić sobie ze skutkami takich działań – uwierz nam, że znamy się na rzeczy.
 

Płatności
Jeżeli chodzi o nasze wynagrodzenie, dzielimy je na dwie części: niewysoka stała opłata abonamentowa oraz opłata za efekt, czyli wyłącznie wtedy, kiedy Twoja strona wskoczy do pierwszej 10 wyników wyszukiwania. Każdego miesiąca przedstawimy Ci szczegółowy raport, który w przystępny sposób zaprezentuje rezultaty naszych działań. Będziesz więc zawsze wiedział, za co naprawdę płacisz - uważamy, że tak jest po prostu uczciwie.

Chcesz wiedzieć więcej? Z chęcią przygotujemy bezpłatną wycenę oraz opowiemy Ci o naszych efektach pozycjonowania w naszym biurze w Krakowie!